10 KROKÓW, JAK ZOSTAĆ SWOIM WŁASNYM FOTOGRAFEM. SESJE WIZERUNKOWE.

59,00 PLN
39,00 PLN
OPIS PRODUKTU

Super e-book:

10 KROKÓW. JAK ZOSTAĆ SWOIM WŁASNYM FOTOGRAFEM. SESJE WIZERUNKOWE.   

Autor: Katarzyna Pawlikowska
Ilość stron: 109
Format: PDF

Kupując tego e-booka zaoszczędzisz około 1000 zł, a może nawet i więcej. To dobra decyzja, która prócz oszczędności powinna przynieść także zyski. A zatem zaczynam. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prowadzi swój biznes online, przenosząc go ze świata realnego do tego wirtualnego. Czasem ktoś prowadzi i jeden i drugi. Wiadomo, że biznes prowadzony stacjonarnie często zobowiązuje do bezpośredniego kontaktu z klientem. W biznesie prowadzonym online tego kontaktu nie ma. Klient wchodząc na Twoją stronę bądź profil w mediach społecznościowych, chce Cię zobaczyć i poznać. nie ma tu znaczenia w jakiej branży pracujesz. Dlatego potrzebujesz choć kilku fotografii, na których jesteś właśnie Ty. Fotografii, które będą Twoją wizytówką, które pokażą jak wyglądasz, pokażą, że w ogóle istniejesz, że jesteś prawdziwa i że można Ci zaufać.

Kreowanie wizerunku w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, a dobre fotografie są wręcz niezbędne. Tak naprawdę Twoja przygoda ze zdjęciami w biznesie online dopiero się zaczyna. Jeśli bowiem prowadzisz swoje profile na Instagramie czy Facebooku, będziesz potrzebowała zdjęć do każdego postu. Wszystko zależy od branży w jakiej pracujesz, gdyż fotografie powinny nawiązywać tematycznie do Twojej działalności. Na początek wystarczą zdjęcia z Twoim wizerunkiem, które pomogą Ci zbudować markę online oraz pozwolą zdobyć zaufanie potencjalnych klientów. Tych kilka zdjęć, które uzyskasz po takiej domowej mini sesji biznesowej, będziesz potem mogła wplatać w różne grafiki, tworząc za każdym razem coś innego.

Fotografia jest Twoją wizytówką. Przyciąga do Ciebie ludzi, pokazuje czym się zajmujesz (rekwizyty). Jest to również pewnego rodzaju inwestycja, gdyż pozwoli rozwinąć Twój biznes oraz umocnić jego markę w sieci. Jeśli dojdziesz do wprawy i zobaczysz w tych domowych mini sesjach również niezłą zabawę, to stworzysz wiele ciekawych zdjęć. Możesz także robić fotografie Twoim produktom, czy inne zdjęcia, które będziesz mogła zamieścić na swoim profilu społecznościowym. Bez dobrego zdjęcia, które przykuje uwagę, niczego dziś nie można osiągnąć. Sam tekst już nie wystarcza. Potrzebny jest również obraz. Obraz, który wzbudzi zarówno zainteresowanie, jak i zaufanie do Twojej osoby, Twojej marki.

E-book zawiera 10 najważniejszych kroków, które przydadzą Ci się do wykonania sesji wizerunkowej.

Korzyści wynikające z posiadania e-booka:
•    wykonasz zadania, które utrwalą zdobytą wiedzę i udoskonalą Twoje zdjęcia,
•    jeśli fotografia to Twoja pasja, poczujesz, że ta pasja nabrała „głębszych” emocji,
•    nie znajdziesz podobnego e-booka na rynku, on jest jedyny,
•    e-book jest napisany przystępnym językiem, nie poruszam w nim trudnych kwestii technicznych,
•    fotografia stanie się dla Ciebie dobrą zabawą,
•    Twoje fotografie staną się ciekawsze. I nie ważne jest to, jaki aparat posiadasz, czy fotografujesz
      tylko smartfonem,

 

 

 

 

DOSTAWA

Zakupiony towar wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej, a koszt dostawy doliczany jest do całości zamówienia.

Koszt wysyłki wynosi 19 zł.

Na czas oczekiwania na przesyłkę składają się:

  • czas kompletowania zamówienia przez sklep – nie później niż w ciągu 48 godzin od chwili dokonania skutecznej płatności
  • czas dostawy przez firmę kurierską – gwarantowany czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską to 24-48h od momentu nadania jej na terenie kraju.
     

     

Jeżeli przesyłka nie dotrze w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania, prosimy o kontakt.